Hakkımızda

Natursert Gözetim Kontrol Ve Sertifikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. 2019 yılında Organik Tarım Kontrol ve Sertifikasyon alanında faaliyet göstermek üzere İzmir’de kurulmuştur. Firmamız TR-OT-054 kodu ile; 5262 Sayılı Organik Tarım Kanunu ve Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmelik hükümlerince, Organik Tarım Komitesi’nin kararı ile T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Organik Tarım Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir.


Misyonumuz

Bağımsız, Tarafsız, Eşit ve Gizlilik ilkelerine bağlı kalarak ulusal ve uluslararası mevzuatlar doğrultusunda, gerekli kontrol ve değerlendirmeleri gerçekleştirerek sertifikalandırmaktadır.


Vizyonumuz

Natursert, Türkiye’de organik tarımın gelişmesine katkı sağlamanın yanı sıra,
gelecekte ülkemizde sertifikalandırılmış ürünlerimizin ihracatının yapıldığı ve Avrupa Birliği ülkeleri dahil olmak üzere, sektördeki
ulusal ve uluslararası firmalarla kalite yönünden rekabeti hedef edinmiştir. Ayrıca, EU, NOP, BIOSUISSE, JAS, GLOBALGAP akreditasyonu’nu hedeflemektedir. Natursert, kontrol ve sertifikasyon faaliyetlerinin yerine getirilmesinde öncelikle KALİTE, GÜVEN ve İSTİHDAM sağlamayı esas almaktadır.